Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat a lapotopom a gta4?

Lukács Bélaa kérdése:

Miért szaggat a lapotopom a gta4?

Figyelt kérdés

hello .segítségeteket kérném hogy miért szaggat a laptopomon a gta 4?

adatok:Processzor: Intel Core i5-2430M

Memória: 4 GB DDR3 1333 MHz (8 GB-ig bővítettem)

Merevlemez: 640GB 5400RPM SATA II - HP 3D DriveGuard (fizikai merevlemez védelem)

Optikai meghajtó: DVD+/-RW SuperMulti DL

Kijelző: 15,6 " 1366x768 WXGA HD LED, Matt

Videókártya: AMD Radeon HD 6490M | 1GB GDDR5



2012. okt. 6. 21:34
 1/5 Argloss ***** válasza:
Feltételezem, hogy nem eredeti és pont a rosszul crackelt verziót szerezted meg belőle...
2012. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
valóban nem eredeti, lehet hogy rossz verziót szedtem le...de a gépemmel semmi baj nincs? vinnie kéne max grafikán?
2012. okt. 6. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
azert szaggat, mert a gta4 gyakorlatilag BARMILYEN gepen kepes szaggatni, ugyanis egy optimalzalatlan sz@r. ettol eltekintve persze jo jatek
2012. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, optimalilatlan én xbox-on játszottam ki és néza pár pillanatra leesett az fps! Ne aggódj nem a gépeddel van baj, hanem a játékkal! Ha nagyon szaggat, keress másik verziót, tegyél fel, patch-eket vagy lehet a crack nem jó...
2012. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

gt540m 1 GB-os VGA-m van a játék ugyan eredeti és multizom is amihez sajna kell a legujabb 1.0.7 patch ami sztem nagyon szar...:S

Ami sztem a legjobb az az 1.0.5-ös...

2012. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!