Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan programra lenne szüksége...

Olyan programra lenne szükségem ami tárolja a jelszavaimat valamint figyelmeztetéseket jelenít meg, mint a egy jobb telefon?

Figyelt kérdés
Szóval mégegyszer. Olyan programra lenne szükségem amiben létrehozhatok egy kódtárolót valamint gy beállított időpontban emlékeztetőket jelenít meg, a naptáram szerint? Lehetőleg magyar de az angol is jó lesz. Létezik ilyen vagy csak álmodom róla? :)
2009. aug. 5. 16:16
 1/4 anonim válasza:
System Information for Windows,azaz SIW.Ezt keresd meg.Én is ezt használom.Magyar nyelvű.Automatikusan megjegyzi a jelszavaidat,de csak azokat,amelyeket a program telepítése után egyszer már megadtál az adott oldalra!A naptáras dolog szerintem ezzel a programmal nem megoldható.De emellett még rengeteg dolgot tud a program.Próbáld ki,ingyen letölthető torrent oldalról!
2009. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A jelszavak tárolására van egy marha egyszerű mód: Opera. De szerintem a Firefoxnak is van ilyen feature-je, ha máshogy nem, addon formában.

Amikor belépsz egy oldalra megkérdezi, hogy megjegyezzem az adataidat? Azt mondod, hogy aha, és legközelebb ctrl+enter kombinációval egy pillanat alatt bent is vagy (vagy fent a címsor mellett benyomod a kis ikont).


Ez egyszerűbb, mint mindig kimásolgatni valahonnan a jelszavad meg a userneved, vagy egy külön programot használni.

2009. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Öhömm. A böngészőben bárki megnézheti nekem nem ez a célom. Meg a telefonom kódját is gyakran elfelejtem. A Először ajánlott programot kippróbálom de nekem az emlékeztetős dolog is nagyon kéne?
2009. aug. 5. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tudok ilyen programoz készíteni, ha még aktuális.

Írj privátra!

2011. febr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!