Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem fut a Borderlands 2...

Miért nem fut a Borderlands 2 úgy ahogy kéne?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a játékot itthon, de egy másik gépen már előbb nekiálltam most viszont nincs lehetőségem többé ott játszani. A másik gépemen, ami minden tekintetben sokkal kisebb teljesítményű (videokártya, proci, RAM stb.) tökéletesen és akadásmentesen fut, míg az itthonin aminek minden hardvere jóval az ajánlott gépigény fölött van, folyamatosan laggol. Tud valaki ajánlani valamit? Mit kéne csinálni/megnézni? Vírus nem lehet, mert most lett újratelepítve a gép egy hete kb, a 4gigás RAM-ot is akkor vettem.


Azt figyeltem meg, hogy a lagg mértéke nem változik, akármilyenre is állítom a grafikát, tehát ha maxra rakok mindent akkor nem szaggat jobban mint minimumon.


Assassin's creed:Revelations és a Skyrim tökéletesen futottak, bár még az újratelepítés elött.


2012. okt. 8. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
ha most lett a geped akkor valoszinu hogy sok driver hianyzik meg a gepedrol
2012. okt. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha most lett ujratelepitve*
2012. okt. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a drivereket mind felraktam. Tegnap jöttem rá hogy nincs fent a physx, amiután feltettem sokkal jobb lett, már csak enyhe lag van, de annak sem kéne lenni.
2012. okt. 9. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!