Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem jó a küldetés vagy én...

Nem jó a küldetés vagy én rontom el?

Figyelt kérdés
GTA San Andreassal sokat játszottam , funoltam és multiztam. De sose játszottam rendesen vele. Elkapott a vágy hogy játszam ki. Neki is álltam 1 csomó küldivel végeztem is! De van 1 amit nem fogad el. A küldetést a disco tulajdonos adja és az a lényeg h megkell találnom 1 embert. Meg is találom (a repülőtéren) , és 1 sárga furgonban van amiből emberek szállnak ki és meg kell őket ölni. Aztán ki száll az is akit megkell menteni és csatlakozik hozzánk. A kövi feladat elpusztitani a sárga furgont , ami könnyű, utána az a feladat hogy vigyem el akit megmentettem a zsaruk érkezése előtt. Ott is van a sárga pont a térképen ahova vinni kell , sőt ha közel érek oda akkor a piros oszlop is ott van , de ha 2 méteren belül érek a piros oszop eltünik de a térképen ugyanott van a jelzés , és nem történik semmi!!! Mit rontok el ? Van valami kód ami az adott küldetést teljesíti?

2012. okt. 9. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
töltsd le a mentést a netről.
2012. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már rájöttem. be volt kapcsolva h ne körözzenek a zsaruk, de ezt a küldit csak úgy lehet megcsinálni ha körözhetnek.
2012. okt. 9. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ezen rágódtam sokáig, és rájöttem, hogy a villogó spray(festő) jelhez kell menni!:)
2012. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!