Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok segíteni? Nagyon...

Tudnátok segíteni? Nagyon megköszönném

Figyelt kérdés
szóval.. most telepítem újra a gépem, és nem jó a telepitő cd ami a cuccokat telepíti fel:DD és azt szeretném tudni, hogy van olyan program ami felismeri a hardvereket ? és automatikusan letölti a szükéges dolgokat ? egyedül a videókártyát tudom telepíteni :D

2012. okt. 9. 21:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy XP-t telepítek :)
2012. okt. 9. 21:11
 2/5 Komplikato ***** válasza:

Az automatikusan feltelepíti programok, mert léteznek, általában nem csak nem érnek semmit, de néha kifejezetten elszabják a gépet.

HW felismeréshez a legjobb az Aida64 program, vagy a Piriform Speccy c. elemző programja.

Érdemes gyártó vagy chip gyártó oldaláról legfrissebb drivereket leszedni. Pl. egy régebbi alaplap LAN vagy hang drivere lehet már 3-4 éves, miközben van pár hónapos új.

2012. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyire vidám vagy egy rossz telepítő lemeztől?


Van ilyen program. Mindenféle driver magic, meg super driver meg hasonló néven elérhetők, de nagyon jó esélyed van rá, hogy nem csak drivert, hanem valami finom trójait is telepít.

Eszközkezelőben nézd meg a VID és PID azonosítókat, azok alapján belőhető a hardver, utána már csak a gyártó oldaláról kell leszedni a drivert.

2012. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen kifejezetten örülök ..


köszi szépen!

2012. okt. 9. 21:33
 5/5 algopirin ***** válasza:

Előbb-utóbb majd itt is felbukkan a "driver magic"-es mumus :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..

2012. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!