Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Brutus-al ez mennyi ideig...

Brutus-al ez mennyi ideig tartana?

Figyelt kérdés
Ha elfelejtettem a weboldalam jelszavát, de tudom az ftp port-ot és a felhasználónevet, és hogy a jelszó 8 és 10 karakter között van, akkor a Brutus program BruteForce módban kb. mennyi idő alatt pörgeti végig a lehetséges változatokat(nagybetű, szám, kisbetű kombináció)

2012. okt. 9. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Függ a hálózat sebességétől és attól, hogy korlátoz-e a szerver ha túl sok kérést küldesz, de valószínűleg így is hónapokig tartana. (Sőt, tovább.)
2012. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nagyon sok idő. Gyakorlatilag lehetetlen.
2012. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bár privátban kérdezted, hogy "és nem tudsz valami jó módszert?:(" én itt fogok válaszolni.


Próbáld meg eszedbe juttatni a jelszót, vagy kérj jelszó emlékeztetőt.

2012. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 algopirin ***** válasza:

Warezpistike próbálkozik :)

Ha olyan egyszerű lenne és könnyen megoldható szerinted hány működő oldal lenne a neten meg ftp ?!

Brute force meg nem ilyesmikre való, meg mint a neve is mutatja nem egy "kifinomult eszköz".

2012. okt. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit nem tesz az elbutulás...
2012. okt. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10 karakternél a feltörés a fenti módon kb 6 év ha a cucc a gépeden van. Mivel ez egy távoli weboldal, így tovább tart.... úgy +1 évvel. :)
2012. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!