Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy? VALAKI segítsen!

Miért nem megy? VALAKI segítsen!

Figyelt kérdés

Le szerettem volna tölteni a Vibert a telefonomra (Androidos) de már a Marketbe se enged belépni. Csináltam egy gmail fiókot, először nem adtam meg a telefonszámomat, aztán megadtam, mert gondoltam, lehet, hogy azért nem enged belépni/letölteni. A Google Play-ről próbáltam letölteni a Vibert, de azt írja, hogy nem található eszköz, meg azt, hogy még nem vásároltam ott. Próbáltam már szinkronizálni is a Google-t, az se jó. Szóval semmi nem megy rajta! Összevetve van egy új gmail-es fiókom és a kitűzött célra abszolút nem tudom használni!:(

Valaki ha le tudná írni lépésről lépésre, hogy hogyan csináljam, azt nagyon megköszönném!:)


2012. okt. 10. 11:01
 1/9 Golan Trevize ***** válasza:

nyomj egy factory resetet a telefonodon.


MINDEN ADATOD ÉS BEÁLLÍTÁSOD TÖRLŐDNI FOG!!!


ezután szépen regisztráld be a telefonodat a gmail-es címeddel, és működni fog.

2012. okt. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Akkor lehet, hogy előtte felmásolom az összes képet, zenét, ilyeneket a gépre!:)

2012. okt. 10. 15:54
 3/9 Golan Trevize ***** válasza:
telefonszámokat, sms-esekt se felejtsd, és az összes alkalmazást is újból fel kell majd pakolnod
2012. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Juj, még jó hogy szólsz, nemrég keltem, mindjárt hozzálátok, de ha nem nézem meg előtte, hogy írtál -e, akkor lehet, hogy a telefonszámokra nem is figyelek:D:)

Azok az alkalmazások is úszni fognak, amik alapból rajta voltak a mobilon, amikor megvettem? Mert én nem töltöttem le pluszba semmit:)

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet, és ment a zöld természetesen:)

2012. okt. 11. 08:13
 5/9 A kérdező kommentje:

Jaj, még egy kérdés:)

Az smseket van rá mód, hogy valahogy megmentsem?

2012. okt. 11. 08:30
 6/9 Golan Trevize ***** válasza:

ez a programm lementi SD kártyára, és vissza is tudja tölteni


[link]

2012. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet valahogy máshogy megoldani? Mert nekem a Markettel, Google Play-el meggyűlt ugye a bajom. Azt írja ki, hogy nem található eszköz, meg hogy én még nem vásároltam itt (ugye ahogy fentebb írtam) így semmi letöltés nem indul el. A telefonomon van egy olyan, hogy ,,Biztonsági mentés" de rámentem, és folyamatosan azt írja ki, hogy helyezzek be egy memória kártyát, mert nem találja... hülye vagyok, vagy nem tudom, hisz van benne memóriakártya!:S
2012. okt. 11. 09:11
 8/9 Golan Trevize ***** válasza:

hú, tényleg, bocs, már el is felejtettem, hogy honnan indultunk. :)


akkor viszont ez kell neked:

[link]

2012. okt. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Úristen, te egy zseni vagy, minden sikerült, amit leírtál!:)))))

Még egyszer köszönöm nagyon-nagyon-nagyon!:)))

2012. okt. 11. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!