Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újratelepítettem a gépemet,...

Intrepid kérdése:

Újratelepítettem a gépemet, Win Xp. Melyik programot telepítsem még fel?

Figyelt kérdés
Azóta, ha képeket nézek, némelyik nem jelenik meg, hanem a kép helyén, egy kicsike kocka, benne szines kis foltokkal, nagyjából tudom, hogy valamilyen program hiányzik. De nem tudom, hogy melyik, pedig szeretném azokat a képeket is látni.
2012. okt. 10. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

igazából nem érthető a kérdésed,

mert ha rendes XP-t telepítettél,akkor abban benne van a Windows Kép és-faxmegjelenítő,amivel az összes kép bejön,

azt írd inkább meg,hogy azok amik nem nyílnak meg ,azok mik ?

tehát ,hogy a nevükben, a pont után, mi van ?

pl .gif ?

2012. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
33%
Drivereket feltetted? Aztán Java, Adobe Flash Player, képszerkesztő (nálam Irfan View van beállítva), Wordpad helyett Notepad, töredezettség mentesítő Defraggler, Windows Media Player helyett VLC, Outlook Espress helyett Mozilla Thunderbird, MSOffice helyett LibreOffice, Adobe Reader helyett Foxit Reader stb. Minél kevesebb Microsoft, annál jobb.
2012. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!