Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit ad Need For Speed Most...

Jocca666 kérdése:

Mit ad Need For Speed Most Wanted-ben a kihívás?

Figyelt kérdés
Black Edition fent van, így 69 kihívásom van. Lehet tudni hogy melyik mit ad jutalomként a teljesítésért?
2012. okt. 10. 15:10
 1/5 anonim válasza:
megcsinálod az összeset. és kapsz egy új kocsit quick race-ben
2012. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

állítólag új tuning (jobb az ultimate-nál)

ammúgy a sima mw be us benne van a 69. kihívás

2012. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. nov. 24. 15:12
 4/5 anonim válasza:
alapból csak 68 van, ha abból mindet megcsinálod kapsz 2 kocsit, de nem karrier módban, és tuningolni se tudod. pontosabban az egyiket arra kapod, hogy mindet teljesíted, a másikat arra, hogy az utolsót. a 69-ről nem tudok semmit, megpróbálom majd én is betenni XD amúgy az ultimate-nél is jobb tuning a junkman, amit el is lehet nyerni mikor kártyát választasz :)
2013. júl. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kijártam, nem ad semmit. bár még a játék nem 100%-os, csak 99, (nyilvántartás kicsit tovább tart XD) ahogy ismerem a játékot, szerintem max megkapjuk a boss kocsikat.
2013. aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!