Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Soulseek feltöltési sebesség...

Soulseek feltöltési sebesség és port átirányítás beállítása, hogyan?

Figyelt kérdés

Az a bajom a progival, hogy 2000-2500 Kbyte/s sebességgel tudnék feltölteni (25 Mbit/s), de a SoulSeek-en nem ment még 400-500 Kbyte/s fölé. Valamelyik nap feltettem a WIN8-at és akkor láttam, hogy az egyik felhasználónak 2500kbps-al ment felfelé a cucc. Most mikor újra WIN7 van fenn ez a sebesség, már csak 450 kbps. Mitől lehet ez?


Másik kérdésem, pedig, hogy egy TP LINK ROUTERBEN, hogyan kell beállítani a portátirányítást, vagy micsodát.. hogy a felhasználók tudják böngészni a megosztásom.


Előre is köszi! :)



2012. okt. 10. 19:31
 1/2 anonim válasza:

ugyanolyan netem van mint neked, és nekem se megy pár száz kilobyte / sec sebességnél gyorsabban


talán a szolgáltató korlátozza? neked megoldódott a gond?

2012. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos a probléma azóta sem oldódott meg, szeretem a Soulseeket, nagyon sokmindent ott találok meg szinte csak. Visszaosztani is szeretnék, nem csak letölteni...
2012. nov. 14. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!