Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az androidos tabletem tök...

Az androidos tabletem tök gyors volt és a net is kezdetben. Pár progi installálása után eléggé belassult. Nem lehet korlátozni valahogyan?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, hogy bármelyik alkalmazás fusson a háttérben ha nem kérem,

pedig egy csomó tök fölösleges elindul mindig, pl. Aldiko epub olvasó.



2012. okt. 10. 20:45
 1/4 MayDay86 válasza:

1 kirootolod

2 link2sd

Ott a beálitásokban tudod fagyasztani a progikat. & gyári vagy szolgáltatoi alkalmazásokat törölni. De viszont vigyázz google... xyz a neve ahoz ne nyulj mert el is qrelheted. Am mien tabod van ? Csak mert nekem samsung hátha sgithetek.

2012. okt. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmit törölni, csak azt, hogy ne induljon el bootoláskor.
2012. okt. 11. 12:33
 3/4 A kérdező kommentje:

mit jelent az, hogy kirootolod?

és az SD kártyára áttenni miért jó?

2012. okt. 13. 18:11
 4/4 MayDay86 válasza:

alap járaton az android egyetlen nagy hátulütője hogy mindent belső memoriába telepít. Még Nokiánál ki tudtad választani hogy memkari, vagy belső memó sajna az androidnál nem. mindent oda telepít így kevesebb és kevesebb és elfogyott a helyed lessz.

Root rendszer jogod lessz a telódhoz ugy mint ha a pc -n telennél a rendszergazda. (root nélkül csak vendég vagy)

2012. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!