Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7-ben kilövöd az explorer....

Win 7-ben kilövöd az explorer. Exe-t hogyan indítod újra?

Figyelt kérdés

Az ablakkezelőt nem a böngészőt.


Feladatkezelőben beragadt 25% CPU-t zabált, kilőttem de nincs se tálca semmi. Win gombra nem reagál. Kijelentkezés bejelentkezés nem segít. Újra nem akarom indítani. FF fut azért tudok most írni )


Full kék alap háttér és felette a FFox. Semmi egyéb, se tálca, se start menü.


Te mit csinálnál?



#Windows 7 #explorer.exe #tálca eltűnt
2012. okt. 11. 04:06
 1/6 A kérdező kommentje:

Megoldva.


Ctrl+Shift+Esc

File>Futtatás - Explorer.exe Enter.

2012. okt. 11. 04:15
 2/6 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy.

"Az ablakkezelőt nem a böngészőt. "


A böngészővel csak te kevered össze, hiszen a neve sem passzol.

2012. okt. 11. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, én nem keverem össze, sokan az iexplore.exe-vel összetévesztik és miattuk írtam ki direkt.


Olvass a sorok között legközelebb, mielőtt okoskodsz. ;-)


(Kérlek ne reagálj, rá, tudod a kérdésre kell válaszolni, nem a kommentekre, én pedig mint a kérdező, helyreigazítottalak)

2012. okt. 11. 06:15
 4/6 Pj0tr ***** válasza:

WinKey + R (megnyitja a futtatás ablakot)

Bepötyögöd, hogy explorer.exe -> Enter

2012. okt. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem működött semmi a windows gomb kombók közül. Sem a Win + E sem a Win + R, Sem a Win + D, stb. De a megfejtés hamar meg lett szerencsére.


A másik amivel az ablakkezelőt elő lehetett csalni, mivel ment a firefox, a Letöltéskezelőjét meg lehetett nyitni és onnan a letöltött fájlt (mert volt a listában) megjeleníteni a mappájában. DE a start menü, tálca akkor sem jött elő.

2012. okt. 11. 22:44
 6/6 anonim válasza:
Ctrl+Alt+Del ott a Feladatkezelőre kattintassz, és fent: File(fájl)-> Run(Futtatás) és oda ezt írd be: 'explorer.exe' és 'dwm.exe' (' nélkül)
2012. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!