Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam probléma (? ) segítség...

Steam probléma (? ) segítség sűrgős (! ) TŐBBI LENT!

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy több ezer forintot öltem bele a Steam account-omba, mikor is azt az e-mail címet amire regisztráltam feltörték, és ebből kifolyólag azonnal meg szüntettem az (Gmail-os) e-mail címet(először jelszót változtattam, stb. de további feltörések születtek sajnos....). Mivel nem engedi hogy egy másik, ugyanolyan nevű e-mail címet hozzak létre, ezért (szerintem) nem lehetséges hogy megváltoztassam az e-mail címet, bár először ez tűnt a legegyszerűbbnek. Ami tovább bonyolítja a dolgot, az az hogy azóta vettem egy új gépet, s ha új gépről akarok bejelentkezni, arra az (imént említett) e-mail címre küld egy kódot, amit bejelentkezés előtt kér, s nem enged bejelentkezni amíg be nem írom....


Elnézést ha rosszul fogalmaztam, a helyesírási problémákért, stb, de nagyon siettem ugyanis igen sűrgős lenne az, hogy be tudjak jelentkezni, arról nem is beszélve, hogy bő 10.000 forintot öltem bele, amit szeretnék még viszont látni!


Mindenesetre leírom tömören is, hátha így érthetőbb: Az e-mail címem töröltem, arra volt regisztrálva a Steam-em, ezért nem tudok bgejelentkezni, pedig nagyon sűrgősen kéne!!


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 11. 08:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!