Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó rajzoló programok?

Jó rajzoló programok?

Figyelt kérdés
Photoshop-ot ismerem

2012. okt. 11. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Gimp
2012. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tabaki ***** válasza:

Egy másik válaszolónak gyűjtöttem:


[link]


"Photoshop-ot ismerem" -- Ki nem?

2012. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tabaki ***** válasza:

* Jó'van, én se hülyülök mán meg.


Egy másik kérdezőnek gyűjtöttem, stb.

2012. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké ez jogos hogy ki nem ismeri
2012. okt. 11. 19:08
 5/7 tabaki ***** válasza:

Azért a hangsúlyt inkább oda tenném, hogy kismilló kitűnő ingyenes program van, de mindenki csak a lopott Photoshop birtokában érzi janinak magát, mintha attól lenne valaki, hogy letöltött egy szériaszámot, mint más nyócszázezer.

Bocsi, majd embernek nézem az illetőt, ha már tényleg kinövi a Gimpet, nem csak fikázza.

Örülök, hogy te feltételezed, hogy létezik még valami a szájhagyomány által szentté avatott szuperprogramon túl is. A kreativitás reményt keltő jele...

Az én kollekcióm messze nem teljes. Lehet, hogy még ugyanennyi jó program mellett elmentem, mert nem találtam rá, vagy nem láttam át a logikáját, és nem tetszett. Keresgéljél bátran, de szerintem a Guglitól többet remélhetsz.

2012. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a "Photoshop-ot ismerem" mondat azt a célt szolgálja, hogy nehogy valaki leírja hogy "Photoshop-ról hallottál-e már észlény?"

egyébként nem is használok photoshop-ot engem más program érdekel

2012. okt. 12. 12:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Amit meg tudsz csinálni PS-sel annál többet és túl egyszerűbben nem tudod mással. Viszont én még ajánlom az ArtRage programot.


Személyes kedvencem vázlatkészítéshez és az outline elkészítéséhez a Paint Tool SAI, szépen lehet vele rajzolni és ha nagyjából megtanulod használni akkor lehet jobban bejön mint a PS...



Mellékesen, mert látom voltak akik nem értettek egyet:


Az a gond, hogy sokan még a GIMP-et se tudják kihasználni, de már akarnak egy másik, általuk jobbnak tartott programot... Amíg valaki nem tudja kezelni az egyszerűbb programokat, minek neki jobb?...

2012. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!