Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FELPONTOZLAK! Windows XP...

FELPONTOZLAK! Windows XP mellé feltettem a Vistát /külön partícióra/ de az XP nem akar elindulni?

Figyelt kérdés
Mikor kiválasztom, hogy melyik oprendszer induljon, az XP betöltése nem indul el, hanem a bal felső sarokban egy fehér vonal villog. Hogyan lehetne megoldani, hogy elinduljos az XP?

2012. okt. 11. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog. Vista úgy települ, hogy felülírja az XPt.
2012. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de hogyan írhatja felül , ha két particio van?
2012. okt. 11. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal külön partícióra egyszerűen nem tudod felrakni kizárólagosan. Ha ilyet választasz ki, akkor a fájlok egy részét oda másolja, hogy némi helyet spórolj meg, de attól még mindig beírja magát a c:-re is.
2012. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor esélyem sincs, hogy rendesen működjön a két oprdenszer? mert régen ez így volt. esetleg ha beraknám az XP CD-t, és rámennék a "Javítás"ra akkor sem indulna el?
2012. okt. 11. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatod Vista "alól", bcd editorral berakni az xp-t a boot menübe.Igaz nem tudom,hogy működni fog-e,de egy próbát megér szerintem.
2012. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!