Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet e parancsikont készíteni...

Uniplet kérdése:

Lehet e parancsikont készíteni a windows "START" gombja helyett?

Figyelt kérdés

Adott az XP, és annak a "START" gombja.

Szeretnék mindent eltüntetni az asztalról, a tálcát is, csak egy ikont szeretnék meghagyni, ez lenne a start menü indító ikonja. Mintha megnyomnám a "windows" gombot a billentyűzeten, amire felugrik a start menü, csak ez egy parancsikon lenne. Szerintetek megoldható? Köszi a válaszokat.



2012. okt. 11. 23:25
 1/6 Komplikato ***** válasza:
Ha máshogy nem megy egy dokkoló programmal megoldható, bár akkor lőttek a sallangtalan asztalnak. A windows gomb vagy az Esc+Control miért nem elég jó?
2012. okt. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó az, de én ikonos verziót szeretnék.
2012. okt. 12. 01:25
 3/6 anonim ***** válasza:

ez a kis progi segíthet megoldni a kérdést!


Start menü X 4.51 Free (magyar nyelvű is)

Web: [link]

a Tálcát eltüntetheted, és csak ennek a proginak az indító-ikonját hagyod az Asztalon.

(Többet tud, mint az eredeti XP Start menüje...)

2012. okt. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nyelv kiválasztása:

progi indítása után, a tálcán megjelenő fogaskerék ikonra jobb klikk, Language: Hungarian (Magyar) -ra bal klikk!

[link]

2012. okt. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ötlet már közelít, de sajnos nem jó, mert nem szeretnék plusz még egy programot, és ahogy láttam, ez a win7-es start menüjét csinálja meg. Nekem egy parancsikon kell, amit ha elindítok, pontosan az xp start menüjét indítja el. Egy parancsikon, semmi több. Nem tudom milyen parancssorral indul el a start menü, de lehet az is elég lenne, csak csinálnék hozzá egy indító ikont és kész. Ha jól gondolom.
2012. okt. 12. 15:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Start menü X 4.51 Free = XP-re!

és nagyon miniatür progi, ami szinte nem terheli a gépet

egy próbát megér, ha nem tetszik eltávolítod

(de, megsúgom, létezik Portable, telepítést nem igénylő verziója is!)

2012. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!