Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen gépigény kell a pcsx2-nek?

Milyen gépigény kell a pcsx2-nek?

Figyelt kérdés

így olvasgattam találtam 1-2 dolgot de nem bízok benne

ez a gépem

Dual Core intel Pentium D 3,40 ghz

Nvidia Geforce 9500gt 512mb

2 gb DDR2 ram

430 W táp



2012. okt. 12. 23:30
 1/7 Komplikato ***** válasza:

Mennyire biztos az a dual core P4?

Amúgy erősebb kétmagos kell legalább hozzá, meg úgy 9600Gt szintű VGA. Lehet menni fog ezen is, ha tényleg kétmagos, de jó kérdés a felbontás.

2012. okt. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 algopirin ***** válasza:

[link]

Ez szerint elvileg elég, nem valoszinü hogy hazudnának mi értelme lenne ?!

Amugy meg kiprobálod és kiderül ?!

De ha jo az emulátor a ps2 vasat azért már nem egy nagy dolog tulszárnyalni.

2012. okt. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 algopirin ***** válasza:

Mondjuk sose értettem miért jó egy konzolt emulálni a technikai megvalósíthatóságán kívül.

Ha olyan játék van ami csak az adott konzolra van, egyszerűbb egy használt konzol venni ha már annyira ragaszkodik valaki az adott játékhoz...

2012. okt. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én értelek titeket! ez csak egy kérdés volt! egyébként kipróbáltam és akadt! ilyen kb 15-20 fps-el pedig dual core-m van ez biztos 2 magos! és nem megy
2012. okt. 13. 04:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Hiába van dual core-os processzorod ha azt nem nagyon csípi az emulátor


Itt van egy részletes lista hogy milyen fajta hardverekkel van jó viszonyban az emulátor: [link]


Fontos megjegyezni azt hogy nem minden játék kompatibilis a PS2 emulátorral mivel még nem tökéletes a program,sőt vannak olyan játékok is amelyek el sem indulnak de a többség elmegy rajta türhető vagy nagyon jó sebességgel


Az úgyszintén fontos hogy érteni kell az emulátorhoz.Nem mindegy hogyan konfigurálod.Lehet az egyik konfiguráció jó a legtöbb játékhoz de bizonyos konfigurációk meg más játékokhoz jó


Fontos még hogy letöltött játékkal játszol vagy DVD-ről(illetve Decryptelve volt vagy sem)


Tehát nem csak a gépigénynek kell meglennie hozzá hanem tudni is kell azt konfigurálni


Kompatibilitási lista: [link]



#3


Kapásból tudok mondani 3 okot hogy miért jó emulálni a PS2-őt:


1:Ingyen le lehet tölteni a játékokat hozzá

2:Bárhol lehet menteni

3:Vannak olyan játékok amiket már nem lehet beszerezni sehogyan a letöltésen kívül


Igenis nagy dolog emulálni a PS2-őt(nem véletlen hogy 20 év után se tudják tökéletesen emulálni a PS2-őt)Sokkal nehezebb mint a Gamecube-ot vagy az Xbox-ot de abba most ne menjünk bele hogy miért,már ígyis eleget offoltam

2012. okt. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*20 év helyett 10 évet akartam írni
2012. okt. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség hogy a Dual Core- Cpu-t nem támogatja!! XD

Szóval gyenge a Proceszorod!! :)

Nekem Intel E5200 van és ez már elég Némelyik játékhoz! Dragon ball Budokai Tenkaichi 3 ! Megy FIx 60-al!

2013. jún. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!