Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PowerPoint-ból PDF?

Alex67 kérdése:

PowerPoint-ból PDF?

Figyelt kérdés

Milyen szabad felhasználású programmal tudok az Office 2003 PowerPoint alkalmazásával készített prezentációból PDF doksit konvertálni?


A Free PowerPoint to PDF nevű program nem működik, a Solid PDF Creator-t pedig nem ismeri fel a PowerPoint nyomtatóként, vagyis telepítés után nem jelenik meg a nyomtatók beállításainál, ahol elviekben ki kellene választani.

(Természetesen telepítés után a gép újraindítása megtörtént.)


OpenOffice.org, Libre Office, stb tudom, hogy ment PDF-et, de még komolyabban nem használtam őket, és jelenleg a SOS meló miatt nincs időm bogarászni, hogy mi hogy működik a programban.

Volt már rá példa, hogy egy elkészített ppt-t próbaképp megnyitottam OpenOffice alatt, de sok, általa nem ismert elemet nem jelenített meg ezáltal teljesen megváltozott az eredeti összeállítás kinézete, így nem volt értelme PDF-et konvertálni belőle.


Szóval egy olyan free programot szeretnék, ami Office 2003 alatt készült PowerPoint prezentációból képes PDF doksit konvertálni.

Köszönöm a segítséget.


2012. okt. 13. 10:05
 1/4 anonim válasza:
2012. okt. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 algopirin ***** válasza:

Jó felé indultál el hogy a powerpointot de bármelyik office doksit nem sok értelme van másik elvileg "kompatibilis" alternatívában megnyitni.

Valami mindig lesz ami nem úgy fog működni, az meg hogy mivel tudsz megfelelő pdf-et "nyomtatni" mindig egyedi attól is függhet mennyire van szét effektezve az adott doksi.

Rendszeresen belefutok összetákolt word,excel, poweropint doksikbol kell nyomdai felhasználásra használható pdf-et megoldani, általános jó megoldás nem igen van, van mikor az adobe pdf nyomtatója is elég van mikor postscript de van mikor 2-3 féle pdf nyomtató alternatíva segít csak de ezek elég ritkák egyböl jo eredményt hoznak.

Az ingyenes megoldások megmondom őszintén nekem elég gyatrák, adobe és acrobat distiller többször hoz jó eredményt mint az ingyenes megoldások.

Distiller és az office-ba beépülő acrobat plugin illetve az adobe pdf printer meg csak az Acrobatpro-hoz jár, megvenni se olyan vészes ha dolgozni kell, de másképpen megoldani se olyan nagy dolog.

2012. okt. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 algopirin ***** válasza:
Ha nagyon nem megy emil, átküldöd és írok neked egy pdf-et belőle, de csak mert olyan jó szívem van. :)
2012. okt. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2012. okt. 13. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!