Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok Windows Media...

Bloody Bory kérdése:

Hogy tudok Windows Media Playerben dalszöveget hozzáadni a zenefájlokhoz?

Figyelt kérdés

Az otthoni gépen meg tudtam csinálni, mert simán rákattintottam jobb egérrel a lejátszási listában a számra, ott volt olyan lehetőség, hogy dalszöveg hozzáadása... ott működött minden rendesen.

A laptopomon viszont újabb az operációs rendszer, és gondolom a WMP-nek is újabb verziója van fenn: itt azonban hiába követem a súgó leírását, nem működik.


1. [link]

Tehát nincsen ilyen lehetőség, hogy "címszerkesztő".


2. [link]

Ez a módszer sem működik. A "A Szerkesztés parancs használata médiaadatok hozzáadásához" részt követtem végig, de amikor a második pontban azt írja, hogy kattintsak jobb egérrel a "szerkesztés" parancsra, akkor én nem tudok rákattintani, mert inaktív(nem tudom helyes-e ez a szó) a szöveg. Szürke, nem fekete mint a többi, nem tudok rákattintani. Ugyanígy az alatta lévő Minősítés felirat is.

Ezt látom a jobb egérrel való kattintás után: Az összes lejátszása, Lejátszás, Következő lejátszása, Hozzáadás a következőhöz-->, (Szerkesztés), (Minősítés-->), Eltávolítás a listáról, Fel, Le, Tulajdonságok, A fájl helyének megnyitása

Mindre rá tudok kattintani, kivétel a Szerkesztés és a Minősítés.


Hogyan tudnám ezeket megoldani? Miért szürkült be az a kettő? Hogyan adhatok hozzá dalszöveget a fájlokhoz? Segítség!



2012. okt. 13. 15:22
 1/1 anonim válasza:

Én Itunest használok:

1, megkeresem a zeneszámot - ha nincs bent listához adod

2, Itunesban jobbklikk a számra

3, Info mutatása

4, Dalszöveg fül - bemásolod

Elvben működik, mert én is sajna wmp 11-et használok és nem vagyok valami nagy felhasználó. Előfordul, hogy nem fogod tudni alkalmazni, de az esetek nagy többségében nekem bevállt. Ha további problémád van, javaslom googlezz.

2012. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!