Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amikor bekapcsolom a gépet...

Amikor bekapcsolom a gépet ezt az hiba uzenetet írja ki de miért?

Figyelt kérdés

problem report the nvidia system sentinel is reporting that the nvidia- powered graphics card is not receivining suffcicent power


To protect your hardware from potential damage or causing a potential system lockup, the graphics processor has lowered its performance to a level that allows continued safe operations.


2012. okt. 14. 09:30
 1/1 karesz01 ***** válasza:

Google fordító

[link]


---

Angol :

problem report the nvidia system sentinel is reporting that the nvidia- powered graphics card ,

is not receivining suffcicent power


Magyar :

Hibajelentés az nvidia rendszert Sentinel számoltak be,

hogy az nvidia-meghajtású grafikus kártya nem receivining suffcicent teljesítmény


( fordítási javaslat elfogadása után )

Hibajelentés az nvidia rendszert Sentinel számoltak be,

hogy az nvidia-meghajtású grafikus kártya nem kap elegendő energiát


---

Angol :

To protect your hardware from potential damage or causing a potential system lockup,

the graphics processor has lowered its performance to a level that allows continued safe operations.


Magyar :

Ahhoz, hogy megvédjük a hardvert az esetleges kárt vagy okozó potenciális rendszer lefagyásának,

a grafikus processzor csökkentette a teljesítményét olyan szintre,

amely lehetővé teszi, hogy továbbra is biztonságos üzemeltetést.


---

A fordítás szerint több táp feszültséget kellene kapnia a videokártyádnak .

-Nem elég nagy a tápod a rendszered teljes körű energia ellátására .

-Esetleg nem érintkezik az egyik vezeték és azért nem kap elég tápot a videokártya .

-Nincs bedugva az összes tápkábele a videokártyának .

-Hibás a tápod .

-Hibás a videokártyád .

-stb.

2012. okt. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!