Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek ha egy program...

Mit tegyek ha egy program miatt, mikor bekapcsolom a gépem kikapcsol?

Figyelt kérdés
leszedtem egy csalást(:D) elindítottam és ki írt valamit angolul, majd leállította a gépem, amikor újraindítom a gépet elindítja magától programot és kikapcsol. a Program úgy néz ki hogy, bedob egy fekete ablakot majd ír bele pár sort és utána kapcsol ki. A válaszokat előre is köszönöm...
2009. aug. 7. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami vírus, vagy spyware lesz a ludas. Próbáld meg csökkentett módban indítani (a gép bekapcsolásakor nyomogasd az F8-at, majd ott csökkentett mód menü) a gépet. Ha elindult és nem jelentkezik a "hiba", futtass le egy víruskeresőt. Szerintem találni fog 1-2 dolgot.
2009. aug. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így néz ki az ablak? [link]
2009. aug. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen ilyesmi volt, de úgy eltudom indítani hogy, ikor bejön a kép akkor nyomok egy ctrl+alt+delete-t és mikor megjelenik a "hiba" akkor rámegyek hogy feladatbefejezése és úgy működik rendesen...amúgy a programot ami ezt okozta már kitöröltem...köszi a válaszokat
2009. aug. 7. 10:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Még jól jártál, nekem legutóbb ez a vírus lezárta a billentyűzetet és az egeret, formázni kellett az egészet. Egyébként ez a Sasser vírus, SpySweeper le tudja szedni, ha esetleg vissza jönne(mert vissza fog), vagy szedd le a sasser removal Toolt.

Ha máshogy nem áll le a leállító üzenet, akkor futtatásba beírod, hogy: shutdown -a.

2009. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a sasser removal tool nem volt hatásos, futtatásba beyrtam hogy sutdown de ez most mit tesz? a spyweepert nem probáltam de nem fog "becsavarodni" az AVG-m miatt (hogy egyszerre 2 vírus irtó van fent)? köszi a választ
2009. aug. 7. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:

A "shutdown -a" az megszakítja a leállítási folyamatot. Nem tudom, hogy az AVG miatt be fog-e csavarodni, nekem se a NOD32-vel, se az AdAware SE-vel nem ütközött.

innen le is tudod kapni egy rövid reg. után [link]

2009. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszaidat, de lekellett formázni a vinyót és csak utána lehetett újra rakni a windowst, más már nem segített
2009. aug. 12. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!