Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 kiadások közti...

Windows 8 kiadások közti különbség?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Most raktam fel a netbookomra a Microsoft Windows 8 Enterprise x86 HUN MSDN 6.2 build 9200 elvileg stabil, végleges verziót és minden szuper, nagyon jól üzemel és szerintem netbookra tökéletes ez a csempés stílus legalább is nekem jobban tetszik mint a start menü de ez szubjektív véleményem...A kérdés csak az lenne hogy tud már valaki valamilyen infót a kiadások közti különbségekről?Ennek az Enterprise kiadásnak a tartalma miben különbözik egy Enterprise N vagy egy Ultimate tartalmától?Mondjuk van olyan alkalmazás ami Ultimateba van de Enterpriseba nincs vagy olyan lehetőség?Mondjuk beállításoknál vagy ilyesmi!Előre is köszi! :)

2012. okt. 16. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ultimate = Enterprise

A különbség annyi, hogy otthoni felhasználó csak Ultimate-et tud megvenni, míg az Enterprise cégeknek készül akik nagy tételben veszik meg. Mivel ők hamarabb kapták meg, így a neten először az Enterprise verziók kezdtek elterjedni.


[link]

2012. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2012. okt. 16. 18:01
 3/3 tam623 ***** válasza:

Az előző válaszban megadott index cikk elég sok tévedést tartalmaz!


A Windows 8 kiadásai:

- Windows 8 (otthoni és mikrovállalkozásoknak)

- Windows 8 Pro (közép- és nagyvállalatoknak)

- Windows 8 Enterprise (kizárólag mennyiségi licencszerződéssel rendelkező vállalatoknak)


E mellett jelenik még meg a Windows RT, amely ARM architektúrájú gépeken lesz elérhető.


[link]

2012. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!