Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Metin2 szorzó beállítást...

Metin2 szorzó beállítást hogyan kell?

Figyelt kérdés
Franzi SF-el foglalkozom csak az a gondom hogy pl a vadkutya 100 yangot dob és nem tudom hogyan állítsam be hogy 5000 yangot dobjon. Köszi előre is

2012. okt. 16. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szorzók beállítása A szorzókat 24 óránként újra be kell állítani. A szorzók beállítását a GA k végezhetik el, a játékban néhány kód segítségével. A kódokat játék közben kell beírni a közös csetre. /priv_empire 0 1: item_drop 1000 24 ------------> Ezzel a kóddal 1000%-os item drop lessz, 24 órára. /priv_empire 0 2: gold_drop 1000 24 ------------> Ezzel a kóddal 1000%-os yang drop lessz, 24 órára. /priv_empire 0 4 : exp 1000 24 -----------------> Ezzel a kóddal 1000%-os exp drop lessz, 24 órára. Ha átírod a kódokban az 1000-et, akkor kedved szerint variálhatod a szorzókat.
2012. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia, ha pedig hosszú távú, fix exp szorzó programot keresel, több extrával, akkor itt van ez. Többek között játékos szintjét, skilljeit, yang mennyiségét tudod vele beszabályozni.


Működési feltétele természetesen a GM karaktered bejelentkezése.

2012. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 D1saster válasza:
Először is kell hozzá egy Navicat nevű program.Abban betudod állítadni a droppot shopokban mik legyenek még a vadkutya droppját is és az exp-t is
2013. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!