Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy youtube-on...

Rojo kérdése:

Miért van az hogy youtube-on elindítok egy music-ot és minden rendben megy amíg az avg gyorsító be nem kapcsol? Mert olyankor megáll a music és hiába frissítem ugyanaz. Már újraraktam a flashplayert, letiltottam az adblock-ot de semmi eredmény.

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 09:48
 1/7 Bubi2 ***** válasza:
100%
Logikus, uninstallálni kell a AVG PC-Tuneup programot, néha többet ártanak ezek a "csoda" programok, mint használ.
2012. okt. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
megtettem, de a probléma továbbra is fennáll. Plusz avg ben letiltottam a videogyorsítást de az sem segített.
2012. okt. 17. 13:42
 3/7 A kérdező kommentje:
most néztem hogy más videomegosztó portálon is ugyanez a hiba. érdekes hogy az előbb engedett 1 videót megnézni youtube-on(1perces). talán rakjak fel másik avg-t? (eddig ezt használtam csak újraraktam a gépet és mostantól van ez a problem. vagy valamit az avg beállításoknál engedélyezzek?? (eddig nem kellet)
2012. okt. 17. 13:57
 4/7 Bubi2 ***** válasza:
100%

Telepítés után minden szükséges drivert telepítettél?

Milyen böngészőt használsz?

2012. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
dell inspiron 6400 laptopom van, olyan xp-t szedtem le ami a szükséges drivereket leszedi magának, mondjuk a videodrivert nekem kellett leszednem(lehet ezzel lesz a bibi mert elég régi kompozíció: 2008ban vettem a gépet). Google chrome-ot használok, eddig nem volt vele gond. esetleg bővítményeknél adblock nem lehet gond?
2012. okt. 18. 08:42
 6/7 Bubi2 ***** válasza:

A gyári drivereket kell használni, a Dell oldaláról letölthetőek a driverek.

[link]

2012. okt. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megtettem, leszedtem de a probléma továbbra is fenn áll. kifogytam az ötletekből. újrarakni meg nem akarom a rendszert mert tuti hogy valami programbeállítás miatt van...
2012. okt. 19. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!