Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a vibert letörlöm a telefon...

Ha a vibert letörlöm a telefonról a viber fiókom is megszűnik? Ha nem, hogyan tudom letörölni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 17:08
 1/4 rajen77 válasza:
Fiókod sosem szűnik meg, mivel on-line tárolja a Viber. Ha android rendszered van, menj a beállítások-alkalmazások-letöltött képernyőre, ott keresd ki, bökj rá. Ott látsz egy eltávolítás gombot, arra bökve letörölheted. Vagy Play Store-saját alkalmazások listában keresd meg, bökj rá, majd eltávolítás.
2012. okt. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a telefonról letörlöd még ugyan úgy megmaradsz másoknál mint Viberes ismerős.


Ha végleg törölni akarod magad, menj a beállításokba és ott van egy olyan hogy "deactivate account". Ha azt megcsináltad utána törölheted a progit is a telefonról.

2012. okt. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok!

Ha több eszközre is telepítettem a Vibert (iPhone, PC, Tablet) és szeretném eltávolítani róluk az alkalmazást, azt hogyan tehetem meg abban az esetben, ha már sem a PC, sem a Tablet nincs a birtokomban.

Azaz az a kérdésem, hogy ha deaktiválom mondjuk a telefonon a Vibert, akkor automatikusan törlődik a másik két eszközről is?

Köszönöm a válaszokat.

2014. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

már így érhető el a deaktiválás rész: beállítások - adatvédelem - fiók deaktiválás


Az utolsó kérdezőnek meg valószínűleg igen de nem próbáltam.

2017. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!