Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítene nekem valaki egy...

Segítene nekem valaki egy kicsit a minecrafttal kapcsolatban? Verzió: 12.2

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég újra elkezdtem minecraftozni és van pár dolog, ami mostanában eléggé zavar... építettem egy hatalmas házat, mit körbe vettem egy nagy üveg fallal. Gondoltam ez távol tartja a szörnyeket, de valahogy mégis mindig bejönnek. Mit tegyek ellenük? Arra gondoltam, hogy biztosan létezik valami aprócska kis trükk, vagy meg lehet valahogyan változtatni a termelődésük pontját.


Másik kérdés, hogy vissza lehet-e szerezni azokat a tárgyakat, amiket lávába esés miatt vesztettem el? Ha valaki ismer erre is egy módszert vagy kódot, annak is nagyon örülnék.:)



2012. okt. 17. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Singleben sehogy...

Ha esetleg csinálsz egy Bukkitos szervert akkor lehetséges, mert vannak pluginok, amik pl: megőrzik a cuccaid halál/lávába esés miatt.

Van olyan plugin ami szabályozza a szörnyek respawnját.


Üdv. Duku


Bukkit.org

2012. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vedd körül a házad lávával
2013. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rakd körül a házadat fáklyával.
2013. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Peti7 ***** válasza:
Ha a csalásokat bekapcsoltad generálásnál akkor /gamerule keepinventory true
2014. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!