Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik jobb? A WinRar vagy a...

Melyik jobb? A WinRar vagy a 7zip?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
szerintem a winrar
2012. okt. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
meg is indokolnád hogy mért?
2012. okt. 18. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
A 7zip újabb és egy kicsit jobb, de számottevően nem, de ha belegondolsz, hogy még ingyenes is akkor mindenképp 7zip...
2012. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem winrarom van de ma az infó tanárom említette ezt a 7zip-et.Viszont a rar fájlokat ez a 7zip hogy ismeri fel?
2012. okt. 18. 16:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán, am nekem a winrar gyorsabban tömörít.
2012. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 7zip nem tud rar-ba tömöríteni. Ha nem is volt ilyen szándékod, akkor a 7zip tökéletesen megfelel és még ingyenes is.
2012. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te tud ZIP-et tömöríteni, ami ugyan úgy megfelel, mint a RAR és a RAR-t ha van ilyen fájlod ki is tudja tömöríteni, tehát megfelelő...
2012. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7zip jobb, egyrészt mert ingyenes, másrészt újabb.

A saját tömörítő formátuma jobb eredményt ad, mint a WinRAR-é, ráadásul még a sima zip-es tömörítése is kicsit hatékonyabb, mint a Win-es verzióké.


RAR formátumba tömöríteni nem tud (licensz dolgok miatt), de olvasni tudja természetesen.

2012. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!