Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A facebookon ismeretlenek...

A facebookon ismeretlenek számára miért nem látható az adatlapomon a borítókép, és az üzenőfali bejegyzések?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy a facebook szórakozik-e vagy az én készülékemben van a hiba, de a megtekintés gombra kattintva, hogy hogyan látják mások az adatlapomat, nem látható csak a profil képem, illetve egy-két üzenőfali bejegyzés, miközben minden nyilvánosra van beállítva. Nem látható többek között a borítóképem, az üzenőfali bejegyzésekből egy csomó minden, illetve ha újat írok ki, az sem látható. Mi történhetett, mert nem állítottam semmit sem rajta? Az ismerősök látják, de az ismeretlenek nem. Tegnap még jó volt! Egyébként, ilyen esetekben hová lehet írni a facebookon, mert sehol nem találok ilyen lehetőséget, vagy ilyen nem létezik, mint pl. az iwiw-nél.
2012. okt. 18. 16:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Na úgy látom, egy kicsit magasröptű kérdést tettem fel!
2012. okt. 18. 22:50
 2/4 anonim válasza:
Facebook újabb újításának gondolom, nálam is ez a helyzet.
2012. okt. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De most az ismeretlenek valóban így látják, vagy csak nekünk mutatja így, ha megnézzük ismeretlenként az adatlapunkat?
2012. okt. 19. 13:45
 4/4 anonim válasza:
Rákerestem google-n és tényleg nem látszódott a borítóképem. Mostmár visszaállt, mondjuk nekem csak a borítókép tűnt el, de mostmár látszik megint.
2012. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!