Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet leirtani win7-ről...

Hogy lehet leirtani win7-ről a zynga-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most toltam fel a gépemre egy új x64-es win7-et, és az alaplapom telepítő CD-je felrakott egy Zynga parancsikont az asztalomra, meg a start menüre kitűzte, amit ha leszedek, következő indításkor újra ott van. Telepített programok között nincs, start menü keresője nem találja, sehogy se tudom leszedni. Hogy lehetne kinyírni?


Köszi!



2012. okt. 18. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

ez valami,mondjuk úgy,hogy nem eredeti win,amit föltettél ?

mert ha nem originál,akkor nem kell tovább nyomoznod,megvan a bibi

2012. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ráklikkelsz a parancsikonra és elindul a játék, akkor az telepítve van. Egy uninstall programmal (pl. Your Uninstaller) le lehet szedni.

Ha az ikonra klikkeléskor nem történik semmi, akkor töröld az ikont az asztalról, töröld a Start menüből is, majd futtass le egy registry tisztitó programot (pl. Registry First Aid Platinum).

Azért én mindezek előtt jobbal ráklikkelnék az ikonra és a tulajdonságokban megnézném, hogy egyáltalán milyen fájlnak az ikonja van az asztalon és hol található.

2012. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A fájlt tartalmazó mappa menüpontra kattintás után bejön ez a weboldal: [link]
2012. okt. 19. 06:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Töröld a fájlt tartalmazó mappát. Ha nem menne, akkor töröld az Unlocker-rel ( [link] Utána egy registry tisztítás sem ártana.
2012. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!