Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Google Earth agresszíven...

A Google Earth agresszíven lecserélte a Chrome-ot törölve minden eddig beállításom, hogy állítsam vissza?

Figyelt kérdés

Befrissítettem a Google Earth 6.2-es verzióját, de sunyi módon belecsomagolta a telepítőbe a chrome-ot, majd telepítette, de kitörölte az összes addigi beállításom, bővítményem, kezdőlapom stb. a régi chrome-ban. Ráadásul valami olyat írt, hogy a Rendszergazda már telepített egy Chrome-t, ha a réginek az ikonjával akartam indítani. Másodlagos böngészőnek van fent a chrome.


Rendszer-visszaállítás nem segített. W7 Pro



2012. okt. 19. 01:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Sunyi módon telepítés közben van egy pipa, hogy rakja-e a krómot is.
2012. okt. 19. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szó sincs sunyiságról. Érdemes elolvasni minden telepítés előtt a tájékoztató szöveget.

Az első sorban ott áll feketén-fehéren, a Chrome-mal kapcsolatos szöveg. Sajnálom, ez van.

[link]

2012. okt. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ott van, mindig kiszedem az ilyen ask toolbar, stb, árukapcsolt programokat, de most véletlen lejjebb gördült egy sort a lap és felül van a pipa, régen is telepítettem már de elfelejtettem csak letöltöttem az installert.


Nem ez a baj, hanem hogy nem lehet visszacsinálni.

2012. okt. 19. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!