Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lenne lehetséges 16...

Hogyan lenne lehetséges 16 bites programokat 64 bites rendszeren futtatni?

Figyelt kérdés
Windows 7 Ultimate 64 bit-em van. És amikor például telepíteni szeretném a már nagyon régi Need For Speed 3 (Hot Pursuit) -ot, egy hibaüzenet fogad, melyben azt magyarázza, hogy az én rendszerem nem kompatibilis a 16 bites programokkal. Már sokat kutattam a Google-ban, hátha találok valamit, de a Virtual Machine megoldáson kívül semmit se találtam, arról viszont nem vagyok meggyőződve, hogy az tényleg hasznos lenne e játékok futtatására. Ott van persze még a DosBox is, de az pont ugyanezt kínálja, mint a VM. A válaszokat előre is köszönöm!

2012. okt. 20. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel az oprendszered nem futtat 16 bites progikat így más nem marad mint a VM...


" arról viszont nem vagyok meggyőződve, hogy az tényleg hasznos lenne e játékok futtatására."


Mivel szerintem ez az egyetlen megoldás, így hasznos vagy nem, ez van...

2012. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!