Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha skypeon hivok valakit es...

Ha skypeon hivok valakit es ugy beszelgetek vele, akkor azt le tudjak hallgatni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2012. okt. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2009-es cikk, hmmm..sose tudni. ;) :D
2012. okt. 21. 13:40
 3/5 Komplikato ***** válasza:

Állítólag most, hogy MS megvette, már dolgoznak az ügyön, hiszen az amcsi igazságszolgáltatás már a Blackberry titkosításától is lilát hányt, hát még a Skype nem lehallgathatóságától. De ennyi erővel betilthatnák az összes MMO-t, mert ott is lehetetlen sok millió beszélgetést egyszerre megfigyelni ...


Ha biztosra mész, használsz más VoIP szoftvert és/vagy olyat ami tud titkosítást, vagy csinálsz valami privát szerveres megoldást, mint a Team Speak ...

2012. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen 2009-es cikk(tudtam mikor linkeltem), de ha nem vagy bűnöző akkor nincs mitől tartanod, Pistike nem fog lehallgatni.
2012. okt. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hmm.. nem rosz otlet, koszi!!


Az a gaz, hogy a telomat mar lehallgatjak egy beszelgetes miatt.. ;)) Es azert is merult fel bennem ez a kerdes. :)

Es nem bunozes miatt, csak egy gardistaval beszelgettem esu tanna derult ki, na mind1. :))

2012. okt. 21. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!