Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal és hogyan...

Milyen programmal és hogyan lehet Windows XP-ben a C meghajtó méretét megnövelni?

Figyelt kérdés

Easeus Partition Masterrel csökkentettem az E meghajtó méretét, és így lett formázatlan területem, de nem tudom a C meghajtóhoz hozzáadni.

Légyszi segítsetek.



2012. okt. 21. 14:08
 1/3 belapus ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


A különbség az, hogy neked két partíciót is arrébb kell húznod.

2012. okt. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem így kellene. C-n hagyd meg a Rendszert, de KIZÁRÓLAG azt. Az összes saját cuccodat pakold át a D-re, CD_DVD meghajtó jegyen az R-n.

Aztán készíts saját fiókot és oszd meg a jogosultságot, legtöbbször én is erről a saját fiókról megyek fel a netre. Másik meghajtó, másik fiók, ez is egyfajta védelem.

2012. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az "E"-t hiába csökkented, hacsak nincs közvetlenül a "C" mellett. Azt érdemes csökkenteni, amelyik a "C" mellett van, mondjuk általában ez a "D". Ha azon nincs hely akkor macerás, mert "E" csökkentése, majd e terület hozzáadása a "D"-hez, majd "D" csökkentése és e terület hozzáadása a "C"-hez. Így lehet...
2012. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!