Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs hang a gépemen?...

Miért nincs hang a gépemen? Nem egyszerű eset! Help pls, ilyet még nem láttam.

Figyelt kérdés

Újra kellett raknom egy gépet. Xp ment föl. Na már most a probléma, adott az alaplap ASUS P5GD1 PRO ( lényegtelen hogy régi )

na már most,

- a bioszban nincs letiltva a hangkártya ( ugye integrált)

- se a saját hangkártyához való driverrel nem megy, se relatekes driverrel nem megy. ha elindítok winappal egy zenét csak hibakódot ír ki. természetesen hangfal meg se nyekken. mindne apró hibalehetőség kizárva hangfal bekapcsolva bedugva ennyire hülye nem vagyok, így még sose jártam pedig raktam már újra pár gépet.

Az a furcsa, hogy a rendszerhang beállításoknál semmi választási lehetőség nincs. egyszerűen nem értem! segítsetek légyszives, fontos lenne.



2012. okt. 21. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Innen származó driverekkel nem megy? Feltettél mindent, chipset drivert? Talán hardverütközés, nézd meg az eszközkezelőt ne jelezzen semmire hibát.

Winupdate legyen bekapcsolva.


Egyébként Marvell chip van benne, tény realteket drivert postol az asus.

Elnézhetsz ide is: [link]

2012. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!