Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7-en nincs hang! Hiba:...

V.Henrietta kérdése:

Win 7-en nincs hang! Hiba: High Definition Audio hangeszközillesztőprogramját nem találja, és eszközillesztő program telepítése sikertelen? Megköszönném, ha tudnátok okosat mondani, én nem nagyon értek hozzá.

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mármint úgy sikertelen hogy a rendszer saját maga próbálja telepíteni vagy Te próbálod sikertelenül?
2012. okt. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Feltelepítettem a win7-et. miután ujraindítottam láttam,h alul a hangszóró ikonon van egy piros x.Rá katt, kereste a hibát majd ezt írta ki: aHigh definition audio hangeszköz illesztőprogramjával hiba történt. Lehetséges h az illesztőprogram újra telepítésével megoldódik a probléma.

Itt felkínálta lehetőségként a ajavítás alkalmazását. ami azt a hibaüzit adta: a hibaelhárítás nem tudta kijavítani az összes talált hibát. Hiba van a high definition audio hangeszköz illesztőprogramjával.... hát ennnyi amit tudok... letöltőközpontban próbéltam keresni win7.re audio hageszközt de csak 1-et találtam az sem volt jó...:(((

2012. okt. 22. 01:58
 3/11 anonim válasza:

1, Jobb gomb a sajátgépre, tulajdonságok menü legalul

2, Eszközkezelő baloldalt

3, Keresd meg a Hang, videó és játékvezérlő menüt.

4, 2x katt rá

5, Ott lesz a High definition audio vezérlő, de jó lenne tudni mi van elé írva? Nekem így néz ki Realtek High Definition Audio, azaz nekem REALTEK-es integrált hangkártyám van. Ehhez kell leszedni a drivert.


Ezt 2 féle képpen teheted meg: Rányomsz jobb gombbal a High definition audio-ra és az illesztő program frissítésére, vagy:


Googleba beírod: realtek high definition audio driver


Értelemszerűen a realtek helyett a tiédet írod( ez az én hangkarim gyártója és csak példaként írtam le.)


aztán onnan letöltöd a drivert és telepíted.


Ez után működnie kell.

2012. okt. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbálkozom...:)
2012. okt. 22. 02:19
 5/11 A kérdező kommentje:

Csak annyi van írva hogy, high definition audio hangeszköz. előtte a hangszóron sárga háromszögben felkiáltójel. frissítettem, azt írja naprakész az illesztőprogram . ált infóban pedig , h az eszköz nem indítható el ( kód 10)


:((

2012. okt. 22. 02:32
 6/11 -Dominik98- válasza:
Szia csak a driveredet kell frissítened(hang) beírog a gugliba hogy milyen hankkártyád van és utána az oprendszert letöltöd, felrakod, és lesz hang :) de tudok segíteni irj privit
2013. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Dominiq Toretto válasza:
Nekem is hasonló problémám volt,a WIN7 telepítése után. Ezzel a progival helyretudtam hozni: . [link]
2014. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Sziasztok valaki tudna segiteni nekem is ugyan ez a problémám én a leirtak közül mindent megcsináltam és még mindig nem jo valaki pls segicsen.
2014. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 dányi józsef Imre válasza:
nekem ugyan ez Problémám realtek high definition audio frissitettem de azt irja " az eszköz nem inditható el kód 10 " valami segitseg?
2015. márc. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám. valaki tudnaa segiteni?
2016. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!