Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok írni a microso...

Miért nem tudok írni a microsoft word 2007-ben?

Figyelt kérdés
most töltöttem le,megnyitottam,de nem tudom gépelni,nem ír semmit,megnyitni megnyitja az adott fájlt,de nem tudom szerkeszteni.Mit tegyek?

2012. okt. 22. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyet akkor csinált, amikor nem aktiváltam 30 nap után. Tölts le egy másik verziót, vagy ami még jobb: vedd meg.
2012. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ejbenjaro ***** válasza:
Új, üres dokumentumot létre tudsz hozni benne? Illetve mit töltöttél le? A Word-öt? Vagy valami Word dokumentumot? Esetleg nem csak egy WordViewer-t szedtél le?
2012. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
valami refferal kulcsot kér,beírtam egy másik termékkulcsot ami jó volt hozzá meg a hozzátartozó refferal key-t,de nem jó.nem tudok megnyitni új lapot,semmit nem csinál,csak az adott dokumentumot tudom megnyitni,amit már egy másik dokumentumban megírtam
2012. okt. 27. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!