Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felpontozlak! Megéri Windows...

Felpontozlak! Megéri Windows XP-ről Windows 7-re váltani? Adatok: Windows XP Professional /eredeti/ 4 GB ram Intel Core 2 duo proci ;

Figyelt kérdés

Ha lehet személyes véleményeket kérek a Windows 7 -ről is . Jót és rosszakat is:

udv :H



2012. okt. 23. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Meg.

Személyes vélemény: szép és színes.

2012. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Átválthatsz nyugodtan.


[link]


Nézd végig mind 3 összehasonlítást.

2012. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi.
2012. okt. 23. 16:44
 4/7 A kérdező kommentje:

úgy nézem, veszek egy Professional

. még várom a válaszokat :)

2012. okt. 23. 16:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Pazarló nagyon a Win7, én úgyvettem észre, hogy eszik nagyon. SonyVegas 11 ben nem birtam lementeni a videót, mert a memória elfogyott, pedig 3GB van a gépembe és virtuális memóriát is elengedtem és mégse bírta, hiába szép, meg egyszerűbb, sokat fogyaszt. De ez csak az én véleményem kb 1 évig haszánltam utána most visszaálltam XP-re. a 8ról meg ne is beszéljünk... az szerintem iszonyat ronda
2012. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ, még gondolkodom én is. a Windows 8 tényleg egy bányarém :D nagyon rossz,
2012. okt. 23. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:
én win7 előtt sűrűn telepitetem gépet újra most csak 1 évbe 1 szer most is csak egy alplap csere miat fgóm újra tenni
2012. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!