Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem az Avast 7-et....

Letöltöttem az Avast 7-et. Azóta rossz a gépem. Miért?

Figyelt kérdés
Ma letöltöttem azt avast7.0.1466-ot. Telepítettem. Minden oké. Kiírja, hogy mikor indítsam újra. Rákattintottam, hogy most. Újraindult a gép. Ahogy betöltött ráhúztam az egerem a tálcára, hogy megnyissam a chrome-t. Ahogy ráhúztam, lefagyott. Mondom újra indítom akkor. Ahogy megint betöltött újra ezt csinálta. Nem tudom már hanyadszorra próbálom újraindítani, de csak ezt csinálja örökké. Mielőtt letöltöttem volna az avastot ezt sose csinálta. Mi lehet a probléma? Hogyan tudnám emgoldani?
2012. okt. 23. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A bekapcsolással egyidejűleg nyomkodd az F8-at, majd válaszd a menüből a csökkentett módot. ilyenkor a Windows csökkentett módban indul el, és ne csodálkozz a furcsa kinézeten. Töröld ki az Avast-ot, majd indítsd újra a gépet, és nézz egy másik vírusvédelem után.
2012. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. okt. 23. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!