Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amikor teljes képernyöre...

Amikor teljes képernyöre teszem a Dirt 3-at akkor a nap színe megváltozik pirosra. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha tudjátok hogy mit lehet ellene tenni akkor légyszi írjatok ide választ,köszönöm. 1360x768 monitor, és letöltött játék

2012. okt. 23. 21:26
 1/3 batka1976 válasza:
te is steamen keresztül töltötted le? mert nekem még teljesképernyőre se sikerült raknom.
2012. okt. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, SKIDROW verzio de nemmegy rendesen, feltettem de a nap helyett piros kör van.
2012. okt. 24. 19:21
 3/3 Niceman válasza:
Én tudom a megoldást! Ha a nap vörös akkor először a játékban a grafikusbeállitásoknál futtast le a teljesitményt utána meg menj a:C:\Users\Az user neved \Documents\My Games\DiRT3\hardwaresettings és nyisd meg worldpad-dal a hardware_settings_config -ot és utána ott keresd ki a directx forcedx9 és az “false”-on van az kell átirnod “true”-ra. nekem is ez volt a probléma de ez megoldota remélem hogy segitettem. :)
2012. dec. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!