Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Matroska fájl, extrák vannsk...

Matroska fájl, extrák vannsk benne? Magyarázat lentebb.

Figyelt kérdés

Leszedtem egy dvd-t, mérete 10.7 giga. Mikor összeraktam láttam,hogy matroska fájl. Lejátszottam media playeren és csak a filmet látom, elejétől a végéig.

Azt írta a info fájl, hogy az extrák is benne vannak. A film nekem már meg van, csak az extrákat tartalmazó dvd-t szerettem volna, és úgy gondoltam, hogy azért ekkora, mert egyik fele a 4 gigás film, a másik fele meg az extrák dvd.

Ha lejátszáskor nem látom a dvd menüt, csak a filmet elejétől a végéig, akkor ugye nem lehetnek benne az extrák???? Vagy lehetséges hogy mégis benne vannak az extrák???


2012. okt. 23. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Tévedésből egy dvd adatait írhatták az mkv filmhez, kétlem, hogy extrákat tartalmaz.
2012. okt. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MKVToolnix programmal belenézhetsz, és módosíthatod is, ha szükséges.
2012. okt. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
?
2012. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
átkonvertáltam vsodivxtodvd progival dvd-be, beletelt 3 órába, és lett egy dvd-m menüvel, de extrák nélkül, tehát nem voltak rajta az extrák
2012. nov. 10. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!