Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A win7 oprendszer hol tárolja...

Batka1976 kérdése:

A win7 oprendszer hol tárolja a fagyásról a log fájlt? Az a problémám, hogy ha komolyabb programot indítok el akkor a gép függőleges csíkozású képernyőt produkál és lefagy.

Figyelt kérdés

Komolyabb program alatt értem a játékprogramokat pl: NFSonline, World of Tanks. /ez itt nem a reklám helye!/

Amíóta a probléma fenn áll cseréltem videókártyát, alaplapot, oprendszert, volt formatálva a vinyó. Szal nem tok rájönni mi a baja... :I



2012. okt. 24. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig világos: tápegység.

Márka, típus?

2012. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem hasznos volt a kapott válasz, de azzal még kiegészíteném az információt, hogy a program elindul és a bejelentkező képernyőn is átjutok, de mikor már a játékban a "tájon" mozogni vagy nézelődni szeretnék olyankor fagy ki a gép.
2012. okt. 24. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez beleillik a képbe. A menük ritkán igényelnek túl nagy grafikus teljesítményt. Amikor kezd izzadni a kártya, akkor terheli meg a tápot és omlasztja össze a rendszert.
2012. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a márkát nem tom de a configom: amd6000dualcore+radeon hd6750+win7 + 400Wattos táp, ezek szerint egy táp csere megoldja a problémát?

bár már megvettem az uj procit /fx4100/ + az uj alaplapot: gigabyte GA-970A-UD3, remélem ezek majd kevesebbet fogyasztanak, a proci biztos mert az amd6k nak 125watt a felvett értéke az fx4100-nak meg 95watt. Vagy rosszul gondolom?

2012. okt. 24. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Meddig tart megnézni a típusát?

Ha rossz minőségű táp, akkor tök mindegy milyen a konfig, ha olyan napja van, akkor gondol egyet és elszáll. Ha szerencséd van csak a táp megy gallyra, ha nincs akkor visz még magával pár drága alkatrészt is.

Ilyen fejlesztések mellett ne a tápon spórolj!

2012. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ha haza kerülök megnézem a tipust is, de valszeg az lesz, h tápolni fogok ezen is.
2012. okt. 24. 18:05
 7/7 A kérdező kommentje:

codegen 400W model: 300xx, Az alábbi configot figyelembe véve mire kellene ezt a tápot cserélnem?

proci: fx4100

video: radeon hd6750

ram kingston 8gb 1600mhz

alaplap: GIGABYTE GA-970A-UD3

2012. okt. 24. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!