Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítene nekem?

Valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés

Van egy Pinnacle pctv USB-s stickem amit nem tudok életre kelteni Winodws 7-en. 2006-os lehet kb a stick nem mai gyerek, arra gyanakszok hogy XP-s driver van a telepítő CD-n. A nevét nem tudom nincs sehova ráírva. Aki tud, megköszönöm a segítségét!

:)



2012. okt. 24. 16:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Kép a stick-ről: [link]
2012. okt. 24. 16:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki kell deríteni, pontosan milyen típusú a stick, és rákeresni, van-e hozzá újabb (win7) driver. 2006-ban még nem lehetett 7-es hozzá.
2013. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyit már kiderítettem én is, hogy Pinnacle USB PCTV 70e vagy 60e, vagy valami ilyesmi. A windows nem ismeri föl semminek? Mert ha igen, meg kéne nézni, hogy minek, és innen le lehet tölteni a drivert hozzá:

[link]

Ha végleg nem tudod melyik az, próbálj ki több drivert, amíg valamelyik nem lesz jó. De ahogy írtam, 70e, 60e főleg.

2013. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!