Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hiába kattintok rá az exe...

Hiába kattintok rá az exe kiterjesztésű fájlra, nem történik semmi. Miért?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy játékot,és csak egyetlen egy exe fájl van,az is a crack mappában.De hiába kattintok rá,nem történik semmi(ha a futtatásra kattintok akkor sem)akkor mégis hogyan kell telepíteni ezt a játékot?(amúgy síkhülye vagyok a géphez,szóval nagyon köszönöm hogy segítetek)

2012. okt. 24. 18:46
 1/4 anonim válasza:

Ezek szerint akkor Te csak a crack file-t töltötted le?

Az magában nem fog elindulni, kellene hozzá a játék többi része is. A crack csak egy, a játék "feltörésére" szolgáló program file.

2012. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elvileg a teljes játékot töltöttem le(sims3 razor1911 final verzió),és 3 mappa jött le:a crack,a patch,és valami sims3 razor 1911,amire ha rákattolok,akkora a Nero burning ROM 7 jelenik meg.O_o
2012. okt. 24. 20:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Istenem..megoldottam a problémát..Én HÜLYE elfelejtettem,hogy amióta újra lett telepítve a gép még nem töltöttem le a Deamon Tools-t...HOGY LEHETEK ILYEN SZERENCSÉTLEN?!:D
2012. okt. 24. 20:22
 4/4 anonim válasza:
Most már legalább tudni fogod :)
2012. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!