Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel van tele ennyire a...

Mivel van tele ennyire a helyi lemezem? Honnan tudom, mit távolíthatok el?

Figyelt kérdés
Van a helyi lemez C-m, amin ugye a programok vannak meg az egész gép adatai. Nincs sok programom, a képeket, stb az E-be teszem, csak egy játék van rajta: a Sims3. És alig maradt hely a lemezemen, most van 9 GB de kiegészítőt szeretnék letölteni. Belementem a C:be és windows mappában találtam vagy 20 GB anyagot olyanokat is amik már régen, 2009-ben lettek utoljára módosítva. Tele van úgy a gépem, hogy igazából alig van rajta érdemleges nagy méretű fájlom. De nem merek csak úgy bármibe bele nyúlni, a tisztító programok meg max pár száz MB-ot takarítanak ki. Mivel lehet tele a gépem? Valaki segítene, hogyan szabadulhatnék meg felesleges dolgoktól?

2012. okt. 24. 18:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!