Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Camtasia Studio 8 programmal...

Snooki16 kérdése:

Camtasia Studio 8 programmal keszitett videot hogyan lehet atkonvertalni wmv fájlba?

Figyelt kérdés
Nem tudtam osszevagni a videot windows movie makerrel, ezert letoltottem a camtasia studio 8-at. Ezt viszont nem tudom feltolteni facebookra, csak ha wmv vagy akarmilyen mas fajl lenne. Ehhez nem talaltam megfelelo konvertalo programot, amely befogadna a camtasia fajlt. Valaki tudna ajanlani? fontos lenne..

2012. okt. 24. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

A program tud exportálni a következő formátumokba :

WMV, MOV, AVI, M4V, MP3 és gif.

Lehet hogy mentést végeztél és nem exportálást?


Ha nem sikerül Próbálkozz ezekkel :

Freemake Videokonverter

Format Factory

2012. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszt, lehet h kiprobalom azokat a programokat. Az a baj h en nem vasaroltam meg a programot csak a 30 napos verziot hasznalom. Mots elvileg exportaltam de gyakorlatilag nem tortent semmi.

Meg tudnad mondani h pontosan lepesrol lepesre mit csinaljak?

2012. okt. 25. 22:47
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom tudtad-e megoldani vagy sem.De ha nem akkor válaszolj mert potyára nem irok egy "fél órát" :D !
2013. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!