Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet újra megjeleníten...

Hogyan lehet újra megjeleníteni a Sony Vegas nevű programban a videó trackeket?

Figyelt kérdés

Itt egy kép, most így néz ki:

[link]

Eltűnt az a sáv, ahol a videó, és az audió trackek vannak, mert véletlenül a fölötte lévőt annyira lehúztam. Hogyan lehet újra megjeleníteni?



2012. okt. 25. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

A legfölső sorban van egy hajlított nyilacska azzal vissza tudsz lépni, akár több szerkesztési művelettel is.

Egyébként két nyilacska van egymás mellett, az egyikkel előre , a másikkal vissza léphetsz a szerkesztési műveleteket illetően.

2012. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos már azóta bezártam a programot, úgyhogy ez nem fog menni. Egyébként videószerkesztés közben, meg akartam közelebbről nézni valamit, ezért lejjeb húztam a video track sávot, hogy nagyobb legyen a videó előnézet. Van erre valami megoldás?
2012. okt. 25. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
A videó előnézeti képe fölötti sorban van egy monitort ábrázoló ikon. Ha rá klikkelsz akkor megnézheted teljes képernyőn a videót. Majd az "Esc" gombbal vissza mehetsz a programba.
2012. okt. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt jobb lett volna hamarabb tudnom. De még azóta sem sikerült megcsinálnom. Holnapra kész kell lenni egy videónak, ha ma estig nemtudom megcsinálni, akkor letörlöm és újra feltelepítem. Szügségem van még válaszra, de az eddigieket köszönöm.
2012. okt. 26. 13:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Már sikerült :D
2012. okt. 26. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!