Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Legjobb képszerkesztő program,...

Legjobb képszerkesztő program, ami egyszerű és sok mindent lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy szerintetek melyik a legjobb képszerkesztő program? Most nekem a PhosoScape van de azzal nem sok mindent lehet csinálni... letöltöttem a Photoshopot de azt nem tudtam kezelni. Nekem valami olyan kéne, amit könnyű kezelni, de nagyon sok mindent lehet csinálni (főként most pl a szemszínváltoztatásra, meg a képen a különböző színek változtatására gondolok).
2012. okt. 25. 18:34
 1/5 Komplikato ***** válasza:

Ez nem így működik, szerintem mindegyik programot meg kell tanulni. A Photoshopot is vagy bármi mást. Olyan nincs, hogy helyetted megcsinálja a program mert ráklikkeltél egy ikonra csak a mesében.

Hát ott van a Gimp, ami nem feltétlen egyszerűbb mint a Photoshop, csak más, de sokat tud.

Vagy ott van a beépített paint helyére készült Paint.Net program, ami szintén elég sokat tud.

De azokat is meg kell tanulni.

Szerintem mg tele van videós vagy képes tutoriallal azaz leckével az internet, esküszöm jobban jársz ha tényleg megtanulod azokon keresztül.

2012. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták. Az a gond, hogy pl a szemszínváltoztatást is sokan úgy képzelik, hogy van egy ilyen menüpont és annyi. Háát, nem. Ezt a műveletet is meg lehet csinálni szinte bármelyik progival, csak 5-6 lépésben. Akár a PhotoScape-el is. A kulcsa bizony az amit előttem említettek. Meg kell tanulni kezelni őket...
2012. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben köszi akkor elkezdem tanulni őket :)
2012. okt. 25. 19:13
 4/5 anonim válasza:
picmonkey, le se kell tölteni és lehet vele szem- hajszínt változtatni:)
2013. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Picasa egyszerű jó!
2013. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!