Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidos telefonban gyárilag...

Simon0211 kérdése:

Androidos telefonban gyárilag telepített programok felhasználása és törlése?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vettem egy Xperia U telefont, még az első okostelefonom és van pár program amikről nem tudok mire valók. Ha valaki ismeri esetleg valamelyiket leírná hogy mire tudom felhasználni? (appXtra, USB Hoszt vezérlő,TrackID,Evernote, Media Remote Foursquare és ASTRO) Másik kérdésem pedig az lenne hogy van a telefonban néhány számomra felesleges gyárilag telepített program de nem engedi törölni őket. Esetleg valami tanács hogyan tudok gyárilag rárakott programot eltávolítani ha nem adja meg a törlés lehetőségét a telefon?

2012. okt. 26. 02:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Uninstaller Pro-val ha eltávolítani nem is lehet a "System" alkalmazásokat, deaktiválni lehet őket.
2012. okt. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:) Ment a zöld kezecske:D
2012. okt. 27. 03:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!