Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen az új windows 8,...

Milyen az új windows 8, megéri átteni a rendszert, kompatibilitás, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
én tegnap szedtem le, de nem volt valami fényes, töröltem is
2012. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van olyan akinek nagyon bejön és van akinek nagyon nem.

Igazából szerintem ki kell próbálni.


(Sokan driver gondokkal érvelnek, hogy emiatt rossz. Erre igazából elég hamar lesz megoldás, még csak most jött ki.)

2012. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked mitől érné meg? Úgy értem mit vársz, mi lesz jobb? Ha a Win7-tel nincs bajod, akkor amíg van támogatása, addig felesleges áttérni. A Win8 semmiben se jobb azoknak, akik meglévő gépre telepítenék. Csak új gépeknél lehet értelme majd.
2012. okt. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Minden második windows jó, ez örök szabály. Most elvileg rossz windows a 8, kipróbáltam, egyelőre nekem se jön be nagyon.
2012. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bubky2 válasza:
A Win 8 nagyon jó.win7 volt haveromnak és az assasin creed 3 lowon akadozott 20 25 fps.el ment. de felrakta a win 8-at olyan 35 40 fps-el megy a játékokat feltornázza 10-15 fps-el mert jobban kihasználja a magot meg mindent :)
2013. jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!