Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Wordben minden alkalommal...

A Wordben minden alkalommal az jelenik meg, hogy nincs elegendő memória és lemezterület. A betűtípusok is eltűntek. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm :)

2012. okt. 26. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha kevés a lemezterület - ettől lehet a másik hibaüzenet is - akkor törölni kéne a rendszerpartíción egy-két dolgot.

Mennyi az a kevés hely? Mennyi a helyed a "C"-n?

2012. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Szerintem valami megsérült, erre utal az is, ha nem találod a betűtipusokat sem.

Telepítsd újra, az szokott segíteni.

2012. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elvileg még 232 GB szabad helyem van. Az a baj, hogy elég gyökér vagyok a számítógépes dolgokhoz, viszont a Word nekem munkaeszköz :/
2012. okt. 26. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:

A hibákat a következők okozhatják:


1. A számítógépen olyan, a Microsoft cégtől független alkalmazás van telepítve, amely elavult kernel módú szűrőillesztőt használ.

2. Egy külső gyártótól származó fájlrendszerszűrő-illesztőprogram összeütközésbe kerül más szűrőillesztőkkel.

3. A VERITAS Backup Exec Advanced Open File Option szolgáltatás szűrőillesztője (Vsp.sys) együtt töltődik be valamely vírusellenőrző program szűrőillesztőjével, például a Symantec AntiVirus Corporate Edition 8.0 következő szűrőillesztőinek egyikével:

a) Symevent.sys (Symantec Event Library)

b) Navap.sys (Symantec AutoProtect)


A hibát okozó fájl: SystemRoot\system32\drivers\Vsp.sys.


Forrás: [link]

(jav. vedd fel a kapcsolatot egy ismerős informatikussal, ill. szoftver-üzemeltetővel)

2012. okt. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

addig is míg meg nem oldódik a hiba, használd ezt:

[link]

szinte uaz, mint a MS. Word 2003, csak ingyenes és kisméretű (kis Rendszer igényű)

2012. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
...ha ebben sem jelennek meg a betűtípusok, erősen jav. egy Windows JAVÍTÓ TELEPÍTÉST minél előbb lefuttatni!
2012. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. okt. 26. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!